#! Cosmas 305-128SN Satin Nickel Cabinet Hardware Euro Style Bar Handle Pull - 5" (128mm) Hole Centers, 7-3/8" Overall Length, 25 Pack
on Friday, October 18, 2013
Review: Cosmas 305-128SN Satin Nickel Cabinet Hardware Euro Style Bar Handle Pull - 5" (128mm) Hole Centers, 7-3/8" Overall Length, 25 Pack
yutube/B00B2OIHVM/facebok gogle bloger/31UiTVksRHL.jpgpicasaweb
==>> Details Price & Discount <<==speedtest
Cosmas 305-128SN Satin Nickel Cabinet Hardware Features :
  • Hole Centers / Drilling: 5" (128mm)
  • Overall Length: 7 3/8"
  • Width: 1/2"
  • Projection: 1 3/8"
  • Individually Polybagged with 1" Mounting Screws