## Leviton 47605-28N SMC 28-Inch Series, Structured Media Enclosure only, White
on Friday, August 9, 2013
Buy Leviton 47605-28N SMC 28-Inch Series, Structured Media Enclosure only, White
Series 280 Structured Media Center Enclosue Only-White, UPC: 07847708510
yutube/B001529UL2/facebok gogle bloger/31JxHZvvGbL.jpgpicasaweb
==>> Details Price & Discount <<==speedtest
Leviton 47605-28N SMC 28-Inch Series, Structured Features :
  • Size - 28 inch: 28.00" (711.2mm)H x 14.38" (356.3mm) W x 3.60" (91.4mm) D
  • Multiple Knock-outs on top and bottom, including two 2" knock-outs on top, facilitate cable entry and routing