on Wednesday, June 5, 2013
24-POSITION CLUTCH PREVENT SCREWS FROM STRIPPINGSLIDE PACK BATTERY FOR EASY INSTALLATION & REMOVAL OF THE BATTERYKEYLESS CHUCKSOFT GRIPS PROVIDE ADDITIONAL COMFORTINCLUDES 12V BATTERY PACK DC PLUG CHARGER STORAGE BAG & STUD SENSOR THAT DETECTS STUDS THROUGH WALLS UP TO 3/4" THICKUPC : 885911078177Shipping Dimensions : 13.40in X 9.60in X 3.80inEstimated Shipping Weight : 4.85