#1 Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W
on Saturday, April 13, 2013
Cheap Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W
Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W - Amazon Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W by Was this review helpful to you? Yes. No. 4.0 out of 5 stars Great product with high light and low cost October 7
Sold as each. 6 ft. cord. 16/3C SJT. 26 watts. Uses 2 13W bulbs. 10000 hour rated bulbs (included). Equivalent to 125W incandescent bulb. Polarized plug with 12A grounded receptacle. Hang hook and tool hook. Sleek ergonomic design. Flame retardant yellow polypropylene handle. With protective bumper on light. Replacement bulbs: 2 each of SKU # 3265402. Sleeved. Manufacturer number: FL-JTW163-6X26. SKU #: 3207990. Country of origin: Indonesia. Distributed by Ace Trading-Kintron.
Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W
yutube/B000HMBOOC/facebok gogle bloger/41S7zyuMM4L.jpgpicasaweb
==>> Check Discount Today <<==speedtest
Ace FL-JTW163-6X26 Fluorescent Work Light 26W Features :
  • 6 ft. cord
  • 16/3C SJT
  • 26 watts
  • Uses 2 13W bulbs